Základním a středním školám nabízíme licenci k promítání filmů „Cesty úniku“ a „Svědomí Číny: Příběh Kao Č‘-šenga“ na školách zdarma. V případě zájmu o bezplatnou licenci a odkaz ke stažení filmu kontaktujte Veroniku Sunovou na e-mailu: v.sunova@seznam.cz nebo telefonicky na čísle 721 742 071.

Promítání realizujeme zejména na školách a kinech, či diskusních místech. Délka promítání je určena dobou konkrétního filmu a po domluvě i diskuzí, která obvykle trvá 30-60 minut.

U promítání většího rozsahu (např. kina) s potvrzenou účastí zajišťujeme 1-2 uvaděče, kteří film představí a vedou i následnou diskusi na téma filmu.

O výši poplatku za autorská práva k filmům Vás budeme na požádání informovat.

 

V současnosti poskytujeme možnost projekcí těchto filmů:

 

Svědomí Číny: Příběh Kao Č’-šenga

Narodil se v jeskyni, čas mu napovídaly jen hvězdy. A přesto se Kao Č’-šeng dokázal přes veškerou nepřízeň stát jedním z nejlepších čínských právníků. V očích komunistické strany však ve své honbě za spravedlností zašel až příliš daleko.

HARD TO BELIEVE: Těžko uvěřitelné

Dělo se to i v minulosti – vlády vraždící své vlastní občany kvůli jejich duchovnímu či politickému přesvědčení. Ale ještě nikdy se to neodehrávalo takovýmto způsobem.

Cesty úniku (Avenues of Escape)

Dlouhá léta pronásledování praktikujících Falun Gongu v Číně za sebou zanechala tisíce obětí. Životy tří žen se propojily tím, že se vydaly na nebezpečnou cestu za svobodou.

Svobodná Čína: Odvaha věřit

Film Svobodná Čína: Odvaha věřit proplétá příběhy bývalé členky Komunistické strany Číny a americko-čínského podnikatele, kteří se oba nedobrovolně stali nepřáteli čínského režimu.

Člověk na prodej ( Human Harvest – China’s Illegal Organ Trade)

Jak je možné, že země, která do roku 2010 neměla vlastní systém dárců, se stala místem, kam všichni jezdili za transplantacemi orgánů, které nikde jinde nebyly k dispozici?

Dopis z tábora Ma-san-ťia

Žena z Oregonu objeví v dekoracích na Halloween, které před lety koupila v místním obchodě, dopis od čínského disidenta volající o pomoc...
dopis z Masantia